Dom w Dolinie
Adres: 58-520 Trzcińsko,
Trzcińsko 106

Tel.: +48.798905726
Email: napisz do info@domwdolinie.pl
Ceny: od 45 do 50
OPIS

Zapraszamy do krainy ciszy, pięknych widoków i aktywnego wypoczynku!

Trzcińsko to mała wioska położona nieopodal Jeleniej Góry na obszarze obfitującym w atrakcje turystyczne, zarówno te kulturowe jak i przyrodnicze. Wokół nas są szlaki piesze i rowerowe, trasy spływów kajakowych, wspinaczek i trekkingów górskich, liczne pałace, zabytkowe opactwa, jak i tak wszystkim znane miejsca jak Karpacz, Szklarska Poręba czy Krzeszów. Oferujemy doskonałe warunki do kameralnego wypoczynku oraz sporą dawkę aktywności sportowych, o które dba stale dla Gości dostępny trener personalny.

Oddajemy do użytku naszych Gości pięć w pełni wyposażonych i gustownie urządzonych pokoi. Jesteśmy w stanie zakwaterować w komfortowych warunkach 12 osób. Naszą ofertę pokojów dopełnia nastrojowy salon z kominkiem, przytulna kuchnia z drewnianymi ławami, duuuży ogród z grillem, miejscem na ognisko, leżakami i hamakiem. Kuchnia jest w pełni wyposażona (naczynia, sztućce, lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, czajnik itp.) W salonie dostępne są TV i gry planszowe oraz kącik zabaw dla dzieci.

WYPOSAŻENIE i ATRAKCJE Parking przy obiekcie Łazienki w pokojach Internet w obiekcie Plac zabaw przy obiekcie Możliwość przyjazdu ze zwierzętami
ODLEGŁOŚCI
  • Rudawy Janowickie – niewysokie pasmo górskie położone we wschodniej części Sudetów Zachodnich; niezwykle popularne góry wśród osób uprawiających wspinaczkę skałkową oraz wśród rowerzystów.
  • Szlaki piesze i rowerowe: propozycje na stronie: http://www.janowicewielkie.pl/index.php/turystyka-piesza-i-rowerowa.html -
  • Ruiny średniowiecznego zamku Bolczów (Janowice Wielkie) Jedna z największych atrakcji gminy Janowice Wielkie.
  • Starościńskie Skały – niewielkie skalne miasteczko na szczycie Lwiej Góry. Jedna z najciekawszych formacji skalnych nie tylko w Rudawach Janowickich, ale wręcz w całych Sudetach Zachodnich.
  • Dolina Pałaców i Ogrodów – ponad dwadzieścia obiektów pałacowych z pięknymi parkami, prawdziwa perełka Kotliny Jeleniogórskiej. Na szczególną uwagę zasługują Pałac w Wojanowie, Łomnicy, Karpnikach czy Mysłakowicach.
  • Karpacz - znana miejscowość turystyczna, ośrodek sportów zimowych, ok. 18 km od nas.
  • Ski Arena Łysa Góra - ok. 18 km od nas
CENNIK
  • 45 zł./os. w pokoju ze wspólną łazienką (na 2 pokoje jedna łazienka)
  • 50 zł./os. w pokoju z łazienką
  • 20 zł. śniadanie z lokalnych produktów
STRONA WWW Więcej informacji na stronach www.domwdolinie.pl

.:: MENU ::.

OFERTA i CENNIK
GALERIA
LOKALIZACJA
ZAPYTAJ / REZERWUJ

DANE OBIEKTU
ilość miejsc 12
apartamenty x
typu studio x
POKOJE
1 os. x
2 os. 3
3 os. 2
4 os. x
5 os. i większe x

jesteś 6941 gościem